Aktualności

SZKOLENIE KANDYDATÓW NA RODZICÓW ADOPCYJNYCH

Kolejne szkolenie grupowe kandydatów na rodziców adopcyjnych rozpocznie się  5 czerwca 2019 roku  o godzinie 16.00. Zakwalifikowani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

SZKOLENIE KANDYDATÓW NA RODZINY ZASTĘPCZE

Uprzejmie informujemy, iż nabór na szkolenie kandydatów na rodziny zastępcze realizowane przez nasz Ośrodek został zakończony.  Organizatorzy pieczy zastępczej zostaną w najbliższym czasie poinformowani o terminie szkolenia.      

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE 2018

W tym roku świąteczne warsztaty plastyczne odbyły się 17.12.2018. Dziękujemy rodzinom za wspólnie spędzony czas w twórczej, radosnej atomsferze!

DZIEN OTWARTY 2018

Informujemy, iż 05.09.2018 roku będzie  w naszym Ośrodku dniem otwartym. Zapraszamy osoby zainteresowane adopcją dziecka do kontaktu z nami, bez konieczności umawiania się na spotkanie. Odpowiemy na wszelkie pytania.  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!  

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE 2017

Po raz kolejny zorganizowaliśmy świąteczne warsztaty plastyczne, w których wzięły udział rodziny adopcyjne. Wszyscy bawiliśmy się świetnie! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.  DO ZOBACZENIA!

DZIEŃ OTWARTY 2017

W dniu 19 pażdziernika 2017 roku odwiedziły nas uczennice  z klasy II psychologicznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie wraz z opiekunem panią Anetą Kutą. Była to kolejna wizyta uczniów tej Szkoły w naszym Ośrodku....

MAŁOPOLSKIE DNI RODZINY 2017

Z okazji Małopolskich Dni Rodziny w dniu 18.05.2017r. w naszym Ośrodku zorganizowaliśmy kolejne już warsztaty plastyczne dla rodzin adopcyjnych. Powstały wspaniałe dzieła. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!!